Albánia

Létrehozás dátuma: 2013.04.22.

A látogatók által beküldött térképpontokhoz használd a kempingkeresőt!

Az országoknál pipáld Albániát és utána a kategóriáknál vedd ki a pipát a kempingtől.

1

Hozzászólások

Alpacasa

0 mániapont

How to Chill Out With a Classic Browser Game: papa's freezeria
There's something oddly satisfying about serving virtual customers, getting their orders just right, and watching your tips stack up. Papa's Freezeria is one of those games that looks simple on the surface but quietly becomes a rhythm you can't stop chasing. You're running an ice cream shop on a tropical island, managing everything from blending sundaes to adding the perfect toppings — all while keeping your customers happy.
It's not flashy. It doesn't need to be. The charm is in the routine.
#14086     2026.05.18. 03:25        

kabirsingh

0 mániapont

Our agency is dedicated to offering top-class companionship services with a focus on client comfort and privacy. We ensure every interaction is handled professionally and discreetly. Opt for Malviya Nagar Escort Service to enjoy a smooth, secure, and satisfying experience tailored for you.
#14078     2026.05.07. 09:12        

kabirsingh

0 mániapont

Our agency is dedicated to offering top-class companionship services with a focus on client comfort and privacy. We ensure every interaction is handled professionally and discreetly. Opt for Malviya Nagar Escort Service to enjoy a smooth, secure, and satisfying experience tailored for you.
#14077     2026.05.07. 09:12        

shehnaazkhan

0 mániapont

Connaught Place offers a mix of modern lifestyle and classic Delhi culture. Within these conversations, Connaught Place Escort Service is sometimes mentioned for its structured arrangements and for maintaining a polite and welcoming environment.
#13984     2026.03.11. 13:41        

ishaagarg

0 mániapont

Connaught Place offers a refined urban vibe where people enjoy premium surroundings, and many lifestyle discussions naturally include Connaught Place Escorts while talking about comfort, privacy, and elite social experiences.
#13972     2026.03.03. 06:29        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta kovacsszandra 2019.10.20. 15:09


Sziasztok!
Nagyon jól hangzik, amiket ezen a fórumon írtok. Mi is egy hasonló útvonalat tervezünk, amin Ti mentetek végig, nagyon sok jót hallottam Albániának ezen a részéről. Azonban északról jönnénk, és az érdekelne, hogy a Ti véleményetek szerint, Koszovó felől vagy Montenegró felől érdemesebb (netán Macedónia? bár ezt nem hinném) az országot megközelíteni? Egyáltalán a szerbek átengednek-e, ha Koszovó irányából szeretnénk bemenni? Mert ott is hallottam csúnya sztorikat. :) Idén nyáron szerettünk volna menni, de sajnos megcsúsztunk rendesen a tervezgetéssel, és más is közbe jött, úgyhogy most már hűvösödik az idő, valószínűleg jövő nyárra kell halasszuk. De szeretném ezúttal jó időben az információkat összegyűjteni! :) Köszönöm előre is!
Üdv.:
Alexandra
Szia!

Én nem hallottam a "csúnya sztorikat". Viszont mi hat éve jártunk ott, ezért nem tudok tanácsot adni arra, hogy merről közelítsetek. Az biztos, hogy nekünk sehol nem volt gondunk.10_02_cool.gif

Mindenhol ... otthon
#13681     2019.10.23. 08:51     1 embernek tetszik    

kovacsszandra

0 mániapont

írta GaborApa 2013.07.30. 19:23

Csupán három helyen éjszakáztunk csak, de ezeket beküldtem, hogy aki Albániába készül a térképen is láthassa.

http://kempingmania.hu/travelog/1892 https://hu.flatfy.com/ http://kempingmania.hu/travelog/1891 http://kempingmania.hu/travelog/1893

A kempingkeresőben
- vadkempinghely: pipa
- partnerek: nem pipa
ezután már a térképen lehet látni.

Sziasztok!
Nagyon jól hangzik, amiket ezen a fórumon írtok. Mi is egy hasonló útvonalat tervezünk, amin Ti mentetek végig, nagyon sok jót hallottam Albániának ezen a részéről. Azonban északról jönnénk, és az érdekelne, hogy a Ti véleményetek szerint, Koszovó felől vagy Montenegró felől érdemesebb (netán Macedónia? bár ezt nem hinném) az országot megközelíteni? Egyáltalán a szerbek átengednek-e, ha Koszovó irányából szeretnénk bemenni? Mert ott is hallottam csúnya sztorikat. :) Idén nyáron szerettünk volna menni, de sajnos megcsúsztunk rendesen a tervezgetéssel, és más is közbe jött, úgyhogy most már hűvösödik az idő, valószínűleg jövő nyárra kell halasszuk. De szeretném ezúttal jó időben az információkat összegyűjteni! :) Köszönöm előre is!
Üdv.:
Alexandra
#13680     2019.10.20. 15:09        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Hedvig 2018.07.18. 15:08
Sziasztok!

Mi augusztus 13-án indulunk a Görögök felől. Ha minden jól megy szeptemberre meg lesz a leírás, vélemény. De mi csak Bar-ig megyünk, onnan haza. Remélem minden ok. lesz. Kicsit parázok a Llogara hágótól.

Ne parázz, maximum meg-megálltok.
És csodaszép! 10_02_kacsint.gif

Mindenhol ... otthon
#13469     2018.07.20. 13:07     1 embernek tetszik    

Hedvig

1 mániapont

Sziasztok!

Mi augusztus 13-án indulunk a Görögök felől. Ha minden jól megy szeptemberre meg lesz a leírás, vélemény. De mi csak Bar-ig megyünk, onnan haza. Remélem minden ok. lesz. Kicsit parázok a Llogara hágótól.
#13468     2018.07.18. 15:08     1 embernek tetszik    

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Oldi 2018.07.17. 11:01
Na, hali!
Szeptember elején Albániába készülünk a Lakóval (Mostar, Dubrovnik érintésével) Gábor Apa vadkemping helyei most is jól jönnek. Köszönöm! :-)
Meg van itt még két útleírás is Julitól és Lekvártól. Azokat is olvasd el 10_02_kacsint.gif

Mindenhol ... otthon
#13465     2018.07.17. 16:55        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Oldi 2018.07.17. 11:01
Na, hali!
Szeptember elején Albániába készülünk a Lakóval (Mostar, Dubrovnik érintésével) Gábor Apa vadkemping helyei most is jól jönnek. Köszönöm! :-)
Örülök, ha segít, és jó hallani, hogy a Kuckón kívül is van élet 01_mosoly.gif

Mindenhol ... otthon
#13464     2018.07.17. 15:43        

Oldi

1 mániapont

Na, hali!
Szeptember elején Albániába készülünk a Lakóval (Mostar, Dubrovnik érintésével) Gábor Apa vadkemping helyei most is jól jönnek. Köszönöm! :-)
#13462     2018.07.17. 11:01     1 embernek tetszik    

Kugli
Tokod
27 mániapont

Nyarra tervezgetunk Alban turat. Felfrissitenem ezt a temat.Sok jo hely info,van a topicban. Azota jart e valaki arrafele?

Kinek a pap kinek a papné
#12224     2017.02.21. 10:41     1 embernek tetszik    

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta lekvar 2013.07.03. 23:56
... ha pedig valakivel összefutunk Albániába hát Skenderbeg lesz nálunk (Albán konyak)10_06_happy.gif
Az összefutás csak közvetve jött össze, mert Skander béggel mi is találkoztunk.
Azt mondta, üdvözli Lekvárt 10_03_lol.gif

Ksamil tényleg szép de rengetegen voltak. Ahol karikába megy az út, ott csak tolatva bírtam visszakecmeregni. Az étteremnél is csak a parkoló távoli sarkában volt hely.
Jale beachen az olajfás kempinget sajnos telerakták sátrakkal. A napon állásért, távol a víztől meg nem akartam fizetni, így azt a helyet kihagytuk.
A Borsh bejött, bár kicsit arrébb álltunk mint Ti, mert elmentünk az északi vége felé. Nem tudom ott az éttermeknél mekkora buli van esténként. A partra vezető utat éppen szélesítik, ami ráfér.

Ahogy elnéztem, a Llogara hágótól délre talán minden öböl alkalmas volt kempingezésre

Köszi minden tippet és koordinátát, jól jöttek!15_10_kezfogas.gif

Mindenhol ... otthon
#4309     2013.07.30. 19:42        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Csupán három helyen éjszakáztunk csak, de ezeket beküldtem, hogy aki Albániába készül a térképen is láthassa.

http://kempingmania.hu/travelog/1892
http://kempingmania.hu/travelog/1891
http://kempingmania.hu/travelog/1893

A kempingkeresőben
- vadkempinghely: pipa
- partnerek: nem pipa
ezután már a térképen lehet látni.

Mindenhol ... otthon
#4308     2013.07.30. 19:23     1 embernek tetszik    

feribmw
budapest
651 mániapont

írta GaborApa 2013.07.07. 20:28


Elbizonytalanodtam!
Ez vajon az az ital ami alapján megszületett a közmondás az albán szamárról?

Amúgy meg, Fecónak: Szkander bég italáról van szó.
érted?
Szkander
10_02_kacsint.gif
10_06_rohog.gif10_06_happy.gif

AZ UTAK KIRÁLYA
#4265     2013.07.07. 20:37        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta lekvar 2013.07.03. 23:56
ha pedig valakivel összefutunk Albániába hát Skenderbeg lesz nálunk (Albán konyak)10_06_happy.gif

Elbizonytalanodtam!
Ez vajon az az ital ami alapján megszületett a közmondás az albán szamárról?

Amúgy meg, Fecónak: Szkander bég italáról van szó.
érted?
Szkander
10_02_kacsint.gif

Mindenhol ... otthon
#4264     2013.07.07. 20:28        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta lekvar 2013.07.04. 22:05


Hát majd lesünk benneteket01_mosoly.gif
Valahogy összehozzuk!

Nálad lesz Skenderbeg, nálam grillsütő meg veszünk némi tengergyümiket és halakat és megsütjük a tengerparton

Mindenhol ... otthon
#4245     2013.07.05. 13:14        

lekvar
Topolya, Vajdaság, Szerbia
295 mániapont

írta GaborApa 2013.07.04. 08:35


Még nem tudjuk mikor merre leszünk, de akkortájt, járunk arra úgyhogy van rá esély, hogy összefutunk 10_02_kacsint.gif

A koordinátákat beírom.

A tengerparton kívül milyen látnivalók vannak?

Hát majd lesünk benneteket01_mosoly.gif
Ami a tengerparton kivüli helyeket illeti azt nemtudom mert mi nemjártunk azokon a helyeken de olvastam hogy van egy pár történelmi dolog amit érdemes megnézni csak nálunk a gyerekekkel nemtudsz ilyen helyekre menni főleg nyáron nem mert ilyenkor csak a tenger létezik01_mosoly.gif azt hiszem hogy a forum index-en van Albánia fórum ahol sok haznos dolog van az ilyen látnivalókrol01_mosoly.gif
#4244     2013.07.04. 22:05        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta lekvar 2013.07.03. 23:56
Sziasztok01_mosoly.gif

Annyit tudnák hozzászólni ehhez az Albánia témához hogy mi 2010ben voltunk és Vlorától mentünk a tengerparton végig Görögországig01_mosoly.gif Amit ajánlani tudok az a Llogara beach 40°10'2.69"É 19°35'13.25"K ez egy tökéletes vadkemping hely itt érdemes egy pár napot eltölteni aztán olvastan nemrégen hogy ehhez a helyhez nem messze nyilt egy kemping mi nem voltunk a kempingben de Camping Kranea a neve és honlapjuk is van http://www.camping-kranea.com/ itt megtaláltok minden infót. Ezután ajánlani tudom még a Jale beach-et itt volt Camping hely de nemvalami szinvonalas de áramot meg vizet adtak meg oliva fák alatt a hűvösbe lehetett parkolni ez is egy jó hely 40° 7'10.40"É 19°42'8.01"K Akkor ottvan Sarande igazi tengerparti város amit szintén meglehet nézni majd a kihagyhatatlan Ksamil 39°46'19.90"É 19°59'55.41"K ez egy gyönyörű hely igaz elég sokan is vannak de van egy hely egy vizparti étterem füves parkolója ahol lehet campingezni 39°45'55.85"É 19°59'45.81"K ezmellett bárhol meglehet állni vadkempingezni rengeteg hely van ahol kevés emberke van...most hogy a 3év alatt mi változott nem tudom de minket is érdekel és úgydöntöttünk hogy július 15 után végigjárjuk a helyeket úgyhogy mi is Albániába leszünk egy 10-15 napot01_mosoly.gif Remélem valakinek fontos infót adtam és ha pedig valakivel összefutunk Albániába hát Skenderbeg lesz nálunk (Albán konyak)10_06_happy.gif

Még nem tudjuk mikor merre leszünk, de akkortájt, járunk arra úgyhogy van rá esély, hogy összefutunk 10_02_kacsint.gif

A koordinátákat beírom.

A tengerparton kívül milyen látnivalók vannak?

Mindenhol ... otthon
#4241     2013.07.04. 08:35        

lekvar
Topolya, Vajdaság, Szerbia
295 mániapont

Sziasztok01_mosoly.gif

Annyit tudnák hozzászólni ehhez az Albánia témához hogy mi 2010ben voltunk és Vlorától mentünk a tengerparton végig Görögországig01_mosoly.gif Amit ajánlani tudok az a Llogara beach 40°10'2.69"É 19°35'13.25"K ez egy tökéletes vadkemping hely itt érdemes egy pár napot eltölteni aztán olvastan nemrégen hogy ehhez a helyhez nem messze nyilt egy kemping mi nem voltunk a kempingben de Camping Kranea a neve és honlapjuk is van http://www.camping-kranea.com/ itt megtaláltok minden infót. Ezután ajánlani tudom még a Jale beach-et itt volt Camping hely de nemvalami szinvonalas de áramot meg vizet adtak meg oliva fák alatt a hűvösbe lehetett parkolni ez is egy jó hely 40° 7'10.40"É 19°42'8.01"K Akkor ottvan Sarande igazi tengerparti város amit szintén meglehet nézni majd a kihagyhatatlan Ksamil 39°46'19.90"É 19°59'55.41"K ez egy gyönyörű hely igaz elég sokan is vannak de van egy hely egy vizparti étterem füves parkolója ahol lehet campingezni 39°45'55.85"É 19°59'45.81"K ezmellett bárhol meglehet állni vadkempingezni rengeteg hely van ahol kevés emberke van...most hogy a 3év alatt mi változott nem tudom de minket is érdekel és úgydöntöttünk hogy július 15 után végigjárjuk a helyeket úgyhogy mi is Albániába leszünk egy 10-15 napot01_mosoly.gif Remélem valakinek fontos infót adtam és ha pedig valakivel összefutunk Albániába hát Skenderbeg lesz nálunk (Albán konyak)10_06_happy.gif
#4240     2013.07.03. 23:56     1 embernek tetszik    

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Akik voltak már Albániában, milyen helyeket javasolnak megnézni?

A sok-sok tengerparti hely már kezd kialakulni, de nem nagyon tudom eldönteni mit érdemes megnézni mint látnivaló.

Amit eddig kinéztem:
Butrint görög romváros (világörökség)
Kék szem forrás
Gjirokastra oszmán város + Enver Hoxha szülővárosa (világörökség)
Llogara hágó
Porto Palermó pasa erődje és egy hajóbunker (nem tudom érdemes-e)
Berat az ezerablakos város (nem tudom érdemes-e)
Ohridi tó
Skodra tó és a Rozafa vár

Hazafelé
Mostar
Neretva völgye és erre tud-e valaki kempinget vagy bármilyen éjszakázóhelyet

vagy

Ha lenne még tipp amit érdemes útba ejteni, szívesen venném 01_mosoly.gif

Mindenhol ... otthon
#4227     2013.06.28. 11:27        
1

Kapcsolódó anyagok

Macedónia-Albánia

Lekvár élménybeszámolója

Bosznia-Hercegovina, Montenegró, Albánia

Juli élménybeszámolója

Hasznos volt ez a tartalom? Adj rá értékelést!
Így értékelték a többiek: