Csehország

Létrehozás dátuma:

1

Hozzászólások

priyanka0

0 mániapont

Busy schedules often make life repetitive, but quality companionship can instantly refresh your mood. Our stylish Kolkata Call Girl services are designed for people who appreciate classy company and meaningful conversations. The companions available with us are friendly, confident, and easy to spend time with. Whether you are planning an outing or private relaxation, our girls know how to create enjoyable experiences naturally while maintaining complete professionalism and discretion throughout the meeting.
#14097     2026.05.27. 13:58        

kavyamehra

0 mániapont

Spending time with a classy escort girl completely changed my mood after a stressful day. Her charming personality, romantic conversations, and elegant style created an unforgettable evening filled with comfort and luxury vibes.
Akshardham Escorts
Escorts in Alaknanda
Anand Vihar Escorts Service
Escorts Service Barakhamba Road
Escorts Service in Paharganj
#14095     2026.05.26. 11:19        

Utazocica
Ludwigshafen, Németország
312 mániapont

írta GaborApa 2013.01.11. 20:05
De milyen volt a kemping? 30_10nemtom.gif

Ahogy én egyetlen Jameszunkat ismerem, ö kizárólag alvásra használta, tehát nem túdhatja ...

De úszni nem szükséges , se hajót lópni , mert van rendszeres földalattijárat mely 7-8 perc alatt a Wenczeltérnél van, sött, hid is van amin a (nem amfibia) lakóautók feljúthatnak a szigetre.

Én erröl a kempingröl beszélek.

A német lakóautó forumban nagyon dicsérik.

Öt csillagos szálloda? Köszönjük, nem! Nekünk már van!
#2145     2013.01.11. 23:12        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Jamesz 2013.01.11. 00:36


A rosszindulat.....a hajót már rég eladtam , a hídat meg csináltattam a bal felső hatos és nyolcas őrlőfogak közé.!!!!

A többi városi legenda.....
nem értem már ezt

Tehát Jamesz eladta a hidat?

10_03_lol.gif

De milyen volt a kemping? 30_10nemtom.gif

Mindenhol ... otthon
#2141     2013.01.11. 20:05        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

nem értem már ezt

Tehát Jamesz eladta a hidat? 30_10nemtom.gif

10_03_lol.gif

Mindenhol ... otthon
#2139     2013.01.11. 08:10        

Jamesz
Szigethalom
647 mániapont

írta 2013.01.10. 21:44
Jó hely,van híd is.Hajó is volt,de Jamesz ellopta(vagy megvette?)

A rosszindulat.....a hajót már rég eladtam , a hídat meg csináltattam a bal felső hatos és nyolcas őrlőfogak közé.!!!!

A többi városi legenda.....

Ha ülhetsz ne állj , ha fekhetsz ne ülj....
#2138     2013.01.11. 00:36     1 embernek tetszik    



2 mániapont

Jó hely,van híd is.Hajó is volt,de Jamesz ellopta(vagy megvette?)
#2137     2013.01.10. 21:44     1 embernek tetszik    

metalgod
Szolnok
267 mániapont

írta GaborApa 2013.01.10. 19:23

Aha. A szigetest mondta is a srác
Csak attól tart, hogy éjszaka nem jár a hajó, és a sörözés után nincs kedve úszni.
Ezt nem nagyon értettem, mert ha kemping van, akkor talán híd is van.
Ki járt már ebben a kempingben?

Ha Jamesz lopta volna akkor azt biztosra tudnád 60_rab.gif

Ha jól emlékszem az éjszakai sztorizásokra,és miért is ne emlékeznék jól...40_ivok_sor.gif ,az első cseh túra mintha arra kanyarodott volna az ősidőkben..

Köszönöm a reggelit.
#2136     2013.01.10. 19:28        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta metalgod 2013.01.10. 16:14
http://www.caravancamping.cz/Default.htm

Jó lesz ez,közülünk többen már voltak itt,mintha Jamesz itt intézett volna egy hajót.Vagy megvette vagy ellopta,vagy valami ilyesmi.Mert szigeten van,ugy lehet átjutni este.
Aha. A szigetest mondta is a srác
Csak attól tart, hogy éjszaka nem jár a hajó, és a sörözés után nincs kedve úszni.
Ezt nem nagyon értettem, mert ha kemping van, akkor talán híd is van.
Ki járt már ebben a kempingben?

Ha Jamesz lopta volna akkor azt biztosra tudnád 60_rab.gif

Mindenhol ... otthon
#2135     2013.01.10. 19:23        

metalgod
Szolnok
267 mániapont

http://www.caravancamping.cz/Default.htm

Jó lesz ez,közülünk többen már voltak itt,mintha Jamesz itt intézett volna egy hajót.Vagy megvette vagy ellopta,vagy valami ilyesmi.Mert szigeten van,ugy lehet átjutni este.

Köszönöm a reggelit.
#2134     2013.01.10. 16:14        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Egy barátom ismerőse megy ki a hétvégére Prágába lakóautóval. Tud valaki javasolni egy jó kempinget, ami az esti sörözés után könnyen megközelíthető?

Mindenhol ... otthon
#2132     2013.01.10. 15:17        
1

Kapcsolódó anyagok

Csehország lakókocsival

Karollda élménybeszámolója

Hasznos volt ez a tartalom? Adj rá értékelést!
Így értékelték a többiek: