Több »Élménybeszámolók

Pecázás Akaliban

Beküldte: GaborApa

Ide már többször is ellátogattunk, és ennek több oka is van.

Tovább»

Kis-Balaton, Orfű kirándulás

Beküldte: GaborApa

Messzire nem akartunk menni, így hát itthon kóricáltunk egy kicsit...

Tovább»

TanyaTali a Szigetközben

Létrehozás dátuma: 2012.09.12.

Időpont : 2012 Szeptember 28-30.
Helyszín: DEP76 tanyája
A találkozóról bővebb információ és a jelentkezők listája >>>
A részvételhez a jelentkezési lap >>>

Segíts eldönteni, mit együnk? >>>

MeKKhívó kecskenyelven >>>

1
2
3
4

Hozzászólások

DEP76
DEP Tanya
147 mániapont

írta ISMANI 2012.09.14. 14:39
Szia Dep!
Aranymosók vannak még a Mosoni-dunán?
Pár éve még mostak aranyat a parton!
Tudsz erről valamit?

Szia

Én a Mosoni-duna mellett nőttem fel, de soha nem hallottam hogy itt aranyat mostak volna.
Ellenben az öreg Dunán ott még élnek most is akik látták nagyszüleiktől a mesterséget élőben. Ezeket néha fesztiválokon felelevenítik, a korhű szerszámokkal.
Ezeken a fesztiválokon valóban sikerül is aranyat találni ,bár olyan csekély mértékben hogy nem nagyon érné meg a munkát.

4x4 felező, eljutunk mindenhova
#543     2012.09.15. 23:15        

feribmw
budapest
651 mániapont

írta GaborApa 2012.09.14. 08:32

Na végre, hogy eljutottunk eddig!
10_06_happy.gif
NYUGTÁVAL DICSÉRD A NAPOT fönök30_30_gunyol.gif

AZ UTAK KIRÁLYA
#539     2012.09.14. 18:34        

Utazocica
Ludwigshafen, Németország
312 mániapont

írta ISMANI 2012.09.14. 14:39
... Aranymosók vannak még a Mosoni-dunán?
Pár éve még mostak aranyat a parton! ...

Annyit mostak ki, hogy a rengeteg súly lehuzta mindet a viz alá

10_03_lol.gif

Öt csillagos szálloda? Köszönjük, nem! Nekünk már van!
#538     2012.09.14. 16:26        

ISMANI
Budapest
4 mániapont

Szia Dep!
Aranymosók vannak még a Mosoni-dunán?
Pár éve még mostak aranyat a parton!
Tudsz erről valamit?
#537     2012.09.14. 14:39        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta feribmw 2012.09.13. 22:39

hála istennek,de a Gábor apuval nem versenyzek10_06_happy.gif
Na végre, hogy eljutottunk eddig!
10_06_happy.gif

Mindenhol ... otthon
#536     2012.09.14. 08:32        

Miska
Szob
516 mániapont

írta GaborApa 2012.09.13. 18:49
Deppel egyeztetjük a kajalehetőségeket, de nem biztos, hogy mindenki mindent szeret, ezért csináltam egy kérdőívet az igények felmérésére.
A fórum bevezetőben van a linkje. 35_30szamitogep.gif

Köszi
Majd holnap kitöltöm a kérdőívet, mert ma már nem vagyok éhes.10_03_lol.gif

Miska
#535     2012.09.13. 22:51        

Miska
Szob
516 mániapont

írta feribmw 2012.09.13. 22:42
szia dep!bárhogy is lessz,biztos,hogy jó lessz!benned még nem csalodtunk10_10_angyal.gif
Csatlakozom Fecó barátomhoz, mert tavaly is jó volt a buli, és a kaja!!! 10_10_bajnok.gif

Miska
#534     2012.09.13. 22:49        

feribmw
budapest
651 mániapont

szia dep!bárhogy is lessz,biztos,hogy jó lessz!benned még nem csalodtunk10_10_angyal.gif

AZ UTAK KIRÁLYA
#533     2012.09.13. 22:42        

feribmw
budapest
651 mániapont

írta DEP76 2012.09.13. 21:25


Majd a tanyán találunk valamit amiben első lehetsz. :)
hála istennek,de a Gábor apuval nem versenyzek10_06_happy.gif

AZ UTAK KIRÁLYA
#532     2012.09.13. 22:39        

DEP76
DEP Tanya
147 mániapont

írta GaborApa 2012.09.13. 18:49
Deppel egyeztetjük a kajalehetőségeket, de nem biztos, hogy mindenki mindent szeret, ezért csináltam egy kérdőívet az igények felmérésére.
A fórum bevezetőben van a linkje. 35_30szamitogep.gif

Köszi

Kösz Gábor hogy a segítségemre vagy.
Kicsit sok a dolog, így csak későn érek ide , de ha bárkinek kérdése van arra szívesen válaszolok.

4x4 felező, eljutunk mindenhova
#530     2012.09.13. 21:30        

DEP76
DEP Tanya
147 mániapont

írta feribmw 2012.09.13. 17:08

remélem megint az elsö vagyok10_10_bajnok.gifha már másban nem lehetek25_voodoo2.gif

Majd a tanyán találunk valamit amiben első lehetsz. :)

4x4 felező, eljutunk mindenhova
#529     2012.09.13. 21:25        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Deppel egyeztetjük a kajalehetőségeket, de nem biztos, hogy mindenki mindent szeret, ezért csináltam egy kérdőívet az igények felmérésére.
A fórum bevezetőben van a linkje. 35_30szamitogep.gif

Köszi

Mindenhol ... otthon
#528     2012.09.13. 18:49        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta feribmw 2012.09.13. 17:08

remélem megint az elsö vagyok10_10_bajnok.gifha már másban nem lehetek25_voodoo2.gif
Fecóka! Amikor nincs értelme akkor ne küzdj!

Szép hely az a 4. 30_20_taps.gif
10_03_lol.gif

Mindenhol ... otthon
#527     2012.09.13. 17:26        

feribmw
budapest
651 mániapont

írta GaborApa 2012.09.12. 22:14

Kész!!! 10_03_lol.gif

Lehet 35_30szamitogep.gif 10_02_kacsint.gif
remélem megint az elsö vagyok10_10_bajnok.gifha már másban nem lehetek25_voodoo2.gif

AZ UTAK KIRÁLYA
#526     2012.09.13. 17:08        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Miska 2012.09.12. 20:00

Hm...30_10gondol.gif Talán egy jelentkezési lap?30_70yes.gif
Kész!!! 10_03_lol.gif

Lehet 35_30szamitogep.gif 10_02_kacsint.gif

Mindenhol ... otthon
#515     2012.09.12. 22:14        

feribmw
budapest
651 mániapont

ott a helyünk,várjuk10_10_orom2.gif

AZ UTAK KIRÁLYA
#513     2012.09.12. 21:20        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Miska 2012.09.12. 20:00

Hm...30_10gondol.gif Talán egy jelentkezési lap?30_70yes.gif
20_30_szegyell.gif meg lesz az is 20_30_szegyell.gif

Dep küld nekem fényképeket is a helyről.
Az előbb felmentünk a műhódra is, és egyeztettük a pontos helyszínt. 10_04_razz.gif

Mindenhol ... otthon
#509     2012.09.12. 20:16        

Miska
Szob
516 mániapont

írta GaborApa 2012.09.12. 17:35
Dep76 meghívására idén is ellátogatunk a szigetközbe.
Szeptember végére még 20-25 fokot ígérnek. Ki kell használni a jó időt.

Reggelire a házityúkok tojásából dobunk össze valamit, ebédre főzhetünk tyúkhúslevest bográcsban. Este tábortüzet rakunk és vacsorához majd megint szétszedünk valamit, ahogy tavaly is.

Közvetlenül a vízparton tudunk tábort verni, aki akar pecázhat is.
Áramot kapunk, víz utánpótlása kannákkal megoldható.

Mi kell még?
Hm...30_10gondol.gif Talán egy jelentkezési lap?30_70yes.gif

Miska
#508     2012.09.12. 20:00        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Dep76 meghívására idén is ellátogatunk a szigetközbe.
Szeptember végére még 20-25 fokot ígérnek. Ki kell használni a jó időt.

Reggelire a házityúkok tojásából dobunk össze valamit, ebédre főzhetünk tyúkhúslevest bográcsban. Este tábortüzet rakunk és vacsorához majd megint szétszedünk valamit, ahogy tavaly is.

Közvetlenül a vízparton tudunk tábort verni, aki akar pecázhat is.
Áramot kapunk, víz utánpótlása kannákkal megoldható.

Mi kell még?

Mindenhol ... otthon
#506     2012.09.12. 17:35        
1
2
3
4
Hasznos volt ez a tartalom? Adj rá értékelést!
Így értékelték a többiek: