Friss hír

Létrehozás dátuma: 2012.09.05.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Hozzászólások

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

A főoldalon a jobb hasábban lévő fórumok listája mostantól azonnali frissítést kap.

Ha valaki hibát találna kérem, hogy szóljon. 30_90ima.gif

Mindenhol ... otthon
#2617     2013.02.14. 11:46        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Rika beküldött egy új vadkemping helyet >>>>>
ami inkább borkóstolási éjszakázóhely, de arra tökéletes.

ha sok ilyen gyűlik össze akkor majd kapnak külön szűrési kategóriát a keresőben 10_02_kacsint.gif

Köszönjük! 30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#2559     2013.02.08. 09:28        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

A nap képét Nemonak köszönhetjük!
30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#2558     2013.02.08. 08:28        

Utazocica
Ludwigshafen, Németország
312 mániapont

20_30_szegyell.gif
írta DEP76 2013.02.02. 19:54

Ha engem elvisztek akkor az én részemet bedobom a közösbe. :)
Bodzaszörpöt vihetünk gondolom, azt úgyis hígítva iszom a kiváló vizükkel:)
.

30_10gondol.gif Ha erjesztve hozod ...
De vodkával higitva is jó ... Azt lehet feketén a parasztoknál venni. 20_30_szegyell.gif 10_03_lol.gif

írta GaborApa 2013.02.03. 12:10
Viszont a Dep család aranyat ér 10_03_lol.gif

Igen, a bodzaszörp ebben az esetben megfizethetetlen ... 10_10_bajnok.gif
.

Öt csillagos szálloda? Köszönjük, nem! Nekünk már van!
#2497     2013.02.04. 03:36        

DEP76
DEP Tanya
147 mániapont

írta GaborApa 2013.02.03. 12:10

30_10gondol.gif Szerintem Te spekulálsz a gyerekekre.
Az én kvótámból nem adok

Viszont a Dep család aranyat ér 10_03_lol.gif

Kis lakó, kis fogyasztás, nagy család:)
Hasznos felállás.

4x4 felező, eljutunk mindenhova
#2495     2013.02.03. 20:19        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Jamesz 2013.02.03. 12:45


Gábor....eszedbe sem jut , hogy nekem is van gyermekem....ráadásul ott vannak az unokáim is !!!
10_03_lol.gif
Csak az a baj , ha kivinném őket képesek lennének elinni az én kvantumomat is !!
Dehogynem! Eszembe jutott. De az is amit a végén írtál 10_05_nevet.gif

Mindenhol ... otthon
#2493     2013.02.03. 14:47        

Jamesz
Szigethalom
647 mániapont

írta GaborApa 2013.02.03. 12:10

30_10gondol.gif Szerintem Te spekulálsz a gyerekekre.
Az én kvótámból nem adok

Viszont a Dep család aranyat ér 10_03_lol.gif

Gábor....eszedbe sem jut , hogy nekem is van gyermekem....ráadásul ott vannak az unokáim is !!!
10_03_lol.gif
Csak az a baj , ha kivinném őket képesek lennének elinni az én kvantumomat is !!

Ha ülhetsz ne állj , ha fekhetsz ne ülj....
#2492     2013.02.03. 12:45        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Jamesz 2013.02.03. 11:59


.....egy napra meg elég fejenként ...
30_10gondol.gif Szerintem Te spekulálsz a gyerekekre.
Az én kvótámból nem adok

Viszont a Dep család aranyat ér 10_03_lol.gif

Mindenhol ... otthon
#2491     2013.02.03. 12:10        

Jamesz
Szigethalom
647 mániapont

Feltétlenül szomjan akarsz halni?

Többet mint 2-3 liter sört, 1 jágermestert és 1 csik cigarettát nem vihetsz be!

Majd legfeljebb naponta járunk át .....egy napra meg elég fejenként ...majd talán egy kicsit visszafogjuk magunkat !!!

Ha ülhetsz ne állj , ha fekhetsz ne ülj....
#2489     2013.02.03. 11:59        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

A Mai nap képe Utazócicának köszönhető! 30_20_taps.gif

Köszi 01_mosoly.gif

Mindenhol ... otthon
#2488     2013.02.03. 10:05        

DEP76
DEP Tanya
147 mániapont

írta DEP76 2013.02.02. 16:45


Jó hely ez::))
írta Utazocica 2013.02.02. 14:28

.

30_80nem2.gif
Feltétlenül szomjan akarsz halni?

Többet mint 2-3 liter sört, 1 jágermestert és 1 csik cigarettát nem vihetsz be!

10_06_happy.gif

Ha engem elvisztek akkor az én részemet bedobom a közösbe. :)
Bodzaszörpöt vihetünk gondolom, azt úgyis hígítva iszom a kiváló vizükkel:)

4x4 felező, eljutunk mindenhova
#2475     2013.02.02. 19:54        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Utazocica 2013.02.02. 14:28

.

30_80nem2.gif
Feltétlenül szomjan akarsz halni?...
Sajnos a sör ára már úgyis elmenne az üzemanyagra 20_20_sir.gif

Mindenhol ... otthon
#2466     2013.02.02. 16:54        

DEP76
DEP Tanya
147 mániapont

írta Utazocica 2013.02.02. 14:28

.

30_80nem2.gif
Feltétlenül szomjan akarsz halni?

Többet mint 2-3 liter sört, 1 jágermestert és 1 csik cigarettát nem vihetsz be!

20_20_sir.gif Ha meg ott veszed, 1 csomag cigi kb 9 Euro, 1 sör (fele szesztartalmú) a diszkontban 3-4 Euro, kocsmában 7-8 Euro!

Vigasztalásként, nagyon jó minöségü vizük van, még a csapokbol is eredeti forrásviz csobog ...

Hátha rászoksz ...
10_06_happy.gif

Jó hely ez::))

4x4 felező, eljutunk mindenhova
#2465     2013.02.02. 16:45        

Utazocica
Ludwigshafen, Németország
312 mániapont

írta GaborApa 2013.01.31. 14:56
30_10gondol.gif
Ide is el kell még menni
.

30_80nem2.gif
Feltétlenül szomjan akarsz halni?

Többet mint 2-3 liter sört, 1 jágermestert és 1 csik cigarettát nem vihetsz be!

20_20_sir.gif Ha meg ott veszed, 1 csomag cigi kb 9 Euro, 1 sör (fele szesztartalmú) a diszkontban 3-4 Euro, kocsmában 7-8 Euro!

Vigasztalásként, nagyon jó minöségü vizük van, még a csapokbol is eredeti forrásviz csobog ...

Hátha rászoksz ...
10_06_happy.gif

Öt csillagos szálloda? Köszönjük, nem! Nekünk már van!
#2464     2013.02.02. 14:28        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Okrauss ismét egy. nem hétköznapi élménybeszámolót küldött be.
Köszönjük! 30_20_taps.gif

30_10gondol.gif
Ide is el kell még menni

Mindenhol ... otthon
#2421     2013.01.31. 14:56        

Rika
Budakeszi
986 mániapont

írta GaborApa 2013.01.18. 09:05


és ma is!!!

Köszönjük! 30_20_taps.gif
30_20_leborul.gif

Többet megtanulsz egy útról, ha végigjárod, mint a világ összes térképéből.
#2231     2013.01.18. 13:46        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta GaborApa 2013.01.16. 20:43

és ma is 10_03_lol.gif30_20_taps.gif

és ma is!!!

Köszönjük! 30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#2228     2013.01.18. 09:05        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta GaborApa 2013.01.15. 18:55
A legújabb kempinget ismét Rika küldte be. 30_20_taps.gif

így gyűlnek a mániapontok 10_03_lol.gif
és ma is 10_03_lol.gif30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#2210     2013.01.16. 20:43        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

A legújabb kempinget ismét Rika küldte be. 30_20_taps.gif

így gyűlnek a mániapontok 10_03_lol.gif

Mindenhol ... otthon
#2198     2013.01.15. 18:55        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

30_90jajj.gif

A főoldalon (is) látható, legújabb kempinget, a veresegyházit, Rika küldte be.

Köszönjük! 30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#2156     2013.01.12. 10:03        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Utazocica 2013.01.11. 21:16


Ez nagyon sajnálatos 20_10_szomoru.gif, ezek szerint azt is észreveszi ha valaki saját magát lájkólja? 20_30_szegyell.gif
íííígy van 10_05_nevet.gif

Mindenhol ... otthon
#2149     2013.01.12. 08:48        

Utazocica
Ludwigshafen, Németország
312 mániapont

írta GaborApa 2013.01.10. 08:52

30_70_tada.gif

Bizony, észreveszi.

Nem hülye az.....10_05_nevet.gif

Ez nagyon sajnálatos 20_10_szomoru.gif, ezek szerint azt is észreveszi ha valaki saját magát lájkólja? 20_30_szegyell.gif

Öt csillagos szálloda? Köszönjük, nem! Nekünk már van!
#2143     2013.01.11. 21:16        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Utazocica 2013.01.10. 02:51


Én az elöbb négyszer is nyomtam öt csillagot 10_10_angyal.gif , vagy ezt észreveszi a "mániapontszámológép"
30_70_tada.gif

Bizony, észreveszi.

Nem hülye az.....10_05_nevet.gif

Mindenhol ... otthon
#2129     2013.01.10. 08:52        

Utazocica
Ludwigshafen, Németország
312 mániapont

írta GaborApa 2013.01.09. 18:16
Új élménybeszámoló a főoldalon, melyből megtudhatjuk, merre is jártak a csavargók.

Tessék nyomkodni a csillagokat, hadd gyűljön Jamesznak a mániapont 10_02_kacsint.gif

Én az elöbb négyszer is nyomtam öt csillagot 10_10_angyal.gif , vagy ezt észreveszi a "mániapontszámológép" és csak egy kattintást ismer el? 25_duhong.gif

Persze, lájkóltam is. 15_50_olel.gif

Jamesz, szenzációs a beszámolód! 30_20_taps.gif30_20_taps.gif30_20_taps.gif

Öt csillagos szálloda? Köszönjük, nem! Nekünk már van!
#2128     2013.01.10. 02:51        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta metalgod 2013.01.09. 18:38


Elolvastam.Sirtam:-D Minden pont úgy volt,illetve pár részlet a helyére került:-D
Remélem, nyomtál rá 5 csillagot!

Jancsi holnap már a százasok klubjában lesz 10_04_razz.gif

Mindenhol ... otthon
#2127     2013.01.09. 18:43        

metalgod
Szolnok
267 mániapont

írta GaborApa 2013.01.09. 18:16
Új élménybeszámoló a főoldalon, melyből megtudhatjuk, merre is jártak a csavargók.

Tessék nyomkodni a csillagokat, hadd gyűljön Jamesznak a mániapont 10_02_kacsint.gif

Elolvastam.Sirtam:-D Minden pont úgy volt,illetve pár részlet a helyére került:-D

Köszönöm a reggelit.
#2126     2013.01.09. 18:38        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Új élménybeszámoló a főoldalon, melyből megtudhatjuk, merre is jártak a csavargók.

Tessék nyomkodni a csillagokat, hadd gyűljön Jamesznak a mániapont 10_02_kacsint.gif

Mindenhol ... otthon
#2125     2013.01.09. 18:16        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Okrauss Marokkói élménybeszámolója a főoldalon.
Köszönjük! 30_20_taps.gif

Na, ez egy igazán irigylésre méltó utazás lehetett.
Jövőre szilveszter? 10_02_kacsint.gif

Mindenhol ... otthon
#2055     2013.01.02. 12:41        

DEP76
DEP Tanya
147 mániapont

írta GaborApa 2012.12.22. 10:44
Hobbytostominak is van már fotóalbuma>>>.

Mégiscsak volt világvége! (egy bojlernek annyi)

Akkor ez fagykár?
Nem irigylem.

4x4 felező, eljutunk mindenhova
#1836     2012.12.22. 17:12        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Hobbytostominak is van már fotóalbuma>>>.

Mégiscsak volt világvége! (egy bojlernek annyi)

Mindenhol ... otthon
#1835     2012.12.22. 10:44        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Wobi Dán-Holland útleírásával bővültek az élménybeszámolók.

Köszönjük! 30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#1798     2012.12.17. 14:12        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Miska képei is felkerültek >>>
30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#1747     2012.12.12. 15:11        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Tettem fel én is pár képet >>>

Mindenhol ... otthon
#1718     2012.12.10. 11:42        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Az első képek már megérkeztek Rika fotóalbumába >>>
30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#1715     2012.12.10. 11:08        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

nemo25 Lefkada2012 albumával bővült a fotógaléria.

Köszönjük!30_20_leborul.gif

Mindenhol ... otthon
#1678     2012.12.06. 10:22        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Ma pedig Okrauss újabb írásával frissült a főoldal.

Köszönjük! 30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#1634     2012.12.01. 11:17        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Gabecék Francia útja a címlapon!

Köszönjük szépen! 30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#1620     2012.11.28. 14:28        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta DEP76 2012.11.23. 20:52


Biztos hogy sokat segít egy ilyen cucc.
Ügyes megoldás. Arra viszont figyelni kell ,hogy felülre beépítésnél szívóra kell tenni, hogy a természetes áramlásnak ne keverjen be, hanem arra rásegítsen. Ebből adódóan alulra építettnél fújóra tesszük.
Köszönjük a szemléltetést.
Így van!
Nekem is fent van, és a lényeg, hogy minél gyorsabban kitolja onnan az ott lévő meleg levegőt.
Helyére alulról jön az utánpótlás.

Mindenhol ... otthon
#1543     2012.11.23. 21:29        

DEP76
DEP Tanya
147 mániapont

írta GaborApa 2012.11.23. 15:22
Ma pedig Pegi barkácsírásával bővült a műszaki információk rovatunk

Köszönjük 30_20_taps.gif

Biztos hogy sokat segít egy ilyen cucc.
Ügyes megoldás. Arra viszont figyelni kell ,hogy felülre beépítésnél szívóra kell tenni, hogy a természetes áramlásnak ne keverjen be, hanem arra rásegítsen. Ebből adódóan alulra építettnél fújóra tesszük.
Köszönjük a szemléltetést.

4x4 felező, eljutunk mindenhova
#1542     2012.11.23. 20:52        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Ma pedig Pegi barkácsírásával bővült a műszaki információk rovatunk

Köszönjük 30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#1541     2012.11.23. 15:22        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Ma pedig Nemonak köszönhetően gyarapodtak az élménybeszámolók friss görögországi információkkal.

Köszönjük!30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#1514     2012.11.21. 15:40        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Már Depnek is van fotóalbuma. 30_20_taps.gif

Ehhez már csak egy kis szöveg kell, néhány térképpont és kész az élménybeszámoló 10_02_kacsint.gif

Mindenhol ... otthon
#1498     2012.11.20. 18:51        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Okraussnak köszönhetően bővült a magazin műszaki infós része az európai gázpalacktöltési lehetőségekkel.

Köszönjük! 30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#1127     2012.10.30. 16:59        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Wobiék luxemburgi útjával bővült az élménybeszámolók listája
http://kempingmania.hu/travelog.php?id=913
Köszönjük 30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#1064     2012.10.28. 09:00        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Okrauss téliesítésről szóló leírásával bővült a műszaki információs rovat.
30_20_taps.gif
Köszönjük!

Mindenhol ... otthon
#879     2012.10.13. 08:57        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

írta Jamesz 2012.10.10. 07:40


Persze hozzá kell tennem .....Amire egy kicsit büszkék vagyunk !!!....hisz a mi kutyánk kölyke .....
Mondtam is, hogy gyönyörű 10_02_kacsint.gif

Mindenhol ... otthon
#840     2012.10.10. 13:01        

Jamesz
Szigethalom
647 mániapont

írta GaborApa 2012.10.09. 19:58
Mától az apróhirdetés menü alatt látható egy kis újítás, egy gyönyörű lakó képeivel 10_02_kacsint.gif

Persze hozzá kell tennem .....Amire egy kicsit büszkék vagyunk !!!....hisz a mi kutyánk kölyke .....

Ha ülhetsz ne állj , ha fekhetsz ne ülj....
#839     2012.10.10. 07:40        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Mától az apróhirdetés menü alatt látható egy kis újítás, egy gyönyörű lakó képeivel 10_02_kacsint.gif

Mindenhol ... otthon
#836     2012.10.09. 19:58        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Ma is bővült az élménybeszámolók listája ismét Karolldá éknak köszönhetően.
http://kempingmania.hu/travelog.php?id=874
30_20_taps.gif30_20_taps.gif30_20_taps.gif
Köszönjük!

Mindenhol ... otthon
#810     2012.10.08. 15:23        

GaborApa
Turkish Valentine
3242 mániapont

Ma pedig Karolldának köszönhetően bővült az élménybeszámolók listája.
http://kempingmania.hu/travelog.php?id=875
Köszönjük!30_20_taps.gif

Mindenhol ... otthon
#753     2012.10.06. 10:31     1 embernek tetszik    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Hasznos volt ez a tartalom? Adj rá értékelést!
Így értékelték a többiek: