Beküldte: Kempingmania 2013.04.12. - 2013.04.14.


Szezonnyitó Találkozó, Martfű


Várunk mindenkit szeretettel Martfűre egy jó kis szezonnyitó találkozóra.
Egy teljesen nyitott és kötetlen hétvégét szeretnénk, tehát bárki nyugodtan jöhet bármelyik klubból vagy egyénileg is, lakókocsival, lakóautóval vagy sátorral.

Előreláthatóan az időpont sem ütközik más klubok találkozóival.

Jelentkezési lap>>>

Itt, a kempingmánián először, de amúgy már 8. alkalommal szervezünk Martfűre szezonnyitó találkozót.
Ennek több oka is van:
- A helyszín tökéletesen alkalmas jó beszélgetésekre, sok új ember megismerésére, a közös főzésre, és a bulizásra is.
- A kemping és a fürdő is nagyon modern, tiszta és igényes.
- Minden parcellán van víz, szennyvízleeresztő, mért áram és TV kiállás is.

A Martfű Termal Spa idén is igen nagyvonalú kedvezményt biztosít számunkra.
A két éjszaka helyett csupán egyet kell fizetni.
Így a kétnapos hétvége egy lakóval, két felnőttnek, 6 év alatti gyermekekkel is csupán 3600 Ft + az áram és IFA.
De két, 6-14 éves gyerekkel is csak 4.800 Ft
Ehhez az árhoz még gratis kapjuk szombatra a fürdőbelépőket is.
A kemping adatlapja>>>

Program:
A szezonnyitó találkozón a legfontosabb program a megismerkedés az új kempingesekkel, és találkozás régi ismerősökkel.
A legjobban pedig az hozza össze a társaságot, ha közösen főzőcskézünk, eszegetünk, iszogatunk.

Ezért a program a következő:

péntek este közös grillezés
szombat ebédre főzünk a bográcsokban csülkös-babost és a gulyáslevest
szombat este közös grillezés

Reggelire lehet, hogy kisütünk párszáz lángost, vagy sütünk egy köbméter bundás kenyeret, esetleg összedobunk némi szalonnás tojásrántottát.

Közben fakultatív
- pancsolás
- dumaparty
- bringázás a Tiszaparton - este pedig zenés táncos mulatság

A bográcsozáshoz az alapanyagok önköltségi árát összedobjuk.
A grillezésekhez hozzatok előre pácolt húsokat, vagy süthető zöldségeket.
Egy nagy grillsütőn egyszerre sütjük meg a különböző húsokat, akár az olajos pácot is aláöntjük, így az ízek és a társaság is, még jobban összevegyül.
Valahogy így néz ki:

A parcellákról:
A kempingben a parcellák közötti út, és minden parcellának az egyik fele gyepráccsal van erősítve. A parcellák másik fele sima fű.
A füves rész is elég masszív, de ha több napos esőzés van előtte akkor felázhat a talaj.
Mindenki figyeljen arra, hogy a lakóval gyeprácson álljon, nehogy megsüllyedjen.
Mivel elég szépen lett kialakítva, ezért a gyeprács nem feltűnő, alig látszik. Egymásnak is segítsünk beállni, hogy senkit se kelljen kiásni

Középen három parcellát üresen hagyunk, mert ez lesz a közösségi terület.
Itt lesznek sörpadok és a bográcsok is.

Elérhetőség:
A kemping elérhetősége és egyéb információk a kemping honlapján>>.

Martfû Gyógykemping
H-5435 Martfû, Tûzép u. 1.
Tel/fax: 56/580-531
E-mail: info@toma-bau.hu
GPS: 47.01985,20.26860


Aki lakó nélkül tud jönni, foglalhat szállást a kemping apartmanjaiban, vagy a szállóban.


Jelentkezési lap>>>

További információ a találkozó fórumtopikjában>>>

Akik már jelentkeztek:

Az alábbi képek a helyszínen rendezett előző találkozókon készültek.

GPS:47.020082581771 20.2690243721008

Információ

Kategória
Rendezvény/találkozó
Ország
Magyarország
Hasznos volt ez a tartalom? Adj rá értékelést!
Így értékelték a többiek:

Bejelentkezés

Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció» Elfelejtett jelszó»

Több »Élménybeszámolók

Toscana. Nagyvárosok.

Beküldte: Eva54

San Gimignano, Siena, Livorno, Cecina, Pisa, Lucca, Firenze. stb.

Szigetköz Halrekesztő zárás

Beküldte: kajakos
hagyománnyá vált...

Kelet-Magyarországi barangolás

Beküldte: laci
két részre szakadt...

Kenya 2013

Beküldte: Lekvar

nem lakóautós, de érdekes...

Lengyel körút

Beküldte: GaborApa

Eredetileg motorozni akartunk, de ebből is lakóautózás lett.

Bosznia-Hercegovina, Montenegró, Albánia

Beküldte: Juli

Eredetileg több időt szerettünk volna Albániában tölteni....

Kenyában is Kempingeznek

Beküldte: Lekvar
a sátorozás, az menő...

Francia Nagykörút

Beküldte: Kata

Három hetes felderítő út Franciaországban

Pötréte vadkemping / horgászat

Beküldte: Pegi

Túl vagyunk életünk első vadkempinges kalandján.

Nyírség-Bereg 2012 szeptember

Beküldte: Nemo25

Első állomásunk a Nyíregyháza Sóstó volt, az állatpark közvetlen szomszédságában

Görögország, Kréta, Kissamos

Beküldte: mia

A bő két hétre tervezett nyaralásunkból pár napot sátorban töltöttünk el

Kilenc hét lakóautóval Norvégiában

Beküldte: Okrauss

A bejárt területen szinte minden nevezetességet meglátogattunk....

Luxemburg

Beküldte: Wobi

Jó 30 évet kellet várnunk, hogy újból eljussunk ide.

Kempingezzünk kicsikkel.

Kempingezni nem csak kamaszkorban lehet, hanem gyerekkel is, csak sokkal sportosabb történet.

Hellas 2011

Beküldte: Nemo25

Történetünk rendhagyó módon nem a címben szereplő dátum napján indult.

Olaszországba, ausztriai megállókkal

Beküldte: naroli74

ismét lakókocsival indultunk útnak...

Pecázás Akaliban

Beküldte: GaborApa

Ide már többször is ellátogattunk, és ennek több oka is van.

Francia körút

Pont du GardeBeküldte: Karollda

Lakóautóval Svájcon át Franciaországba

Budva-Tivat-Dubrovnik-Mosztár-Szarajevó 2014

Beküldte: Lekvar

Egy novemberi hosszú hétvége...

Őrségi Csörgő Vendégház

Beküldte: Piho
főszer, aszer, fenyőszer...

Olasz-Francia utazás

Beküldte: Eva54

Világjáró nők lakóautóval...

Macedónia-Albánia

Beküldte: Lekvar

Érdemes elmenni, megnézni, kipróbálni...

Vértes, Várgesztesi tisztás

Beküldte: GaborApa
Egy erdei vadkempingezős, biciklitúrázós hétvége...

Örvényesi vadkemping

Beküldte: Pegi
...valószínű, hogy jövőre ismét ellátogatunk ide pár napra.

Isztambul ősszel

Beküldte: Lekvar

Nem kell félni Törökországtól...

Orfűi peca

Beküldte: Gazsy86

gyors kirándulás, horgászat, pihenés, sörözés

Lefkada Görög körúttal 2012

Beküldte: Nemo25

2012 augusztus. Görög körút

Tisza-tavi vadkempingezés

Beküldte: GaborApa

Régóta kíváncsi voltam már erre a vidékre ...

Szlovén-Olasz-Francia-Spanyol Nagy körút

Beküldte: Lekvar

Nyaralásunkat egy nagy körút megtételére terveztük....

Afrikai Mercedes Unimóka lakóautóval

Beküldte: Gagabi

Életem legnagyobb autós kalandja volt...

Marokkóban jártunk

Beküldte: Okrauss
lakóautóval bejártuk Marokkót...

Fertő-tó és Ausztria, Mesepark.

Beküldte: GaborApa

Vidámparkozással egybekötött, őszi csavargás a Fertő körül.

Hollandia-Dánia, Németországon keresztül

Beküldte: Wobi

Összesen 3 hét alatt kb. 5.000 km-t tettünk meg...

Tiszapüspöki Tisza-part

Beküldte: PSteve
elég nomád ...

Lago Maggiore 2012. július

Beküldte: Annamaria

2 hetet töltöttünk lakóautóval Olaszországban

Evia-Athen 2014

Beküldte: Nemo25
Evia-ra két hídon lehet áthajtani...

Zalaszentgrót - Kavicsbánya tó

Beküldte: Pegi
...horgászatra és vadkempingre...

Őrségi kurta-túra

Beküldte: Karollda

Akinek több ideje van, ne szaladjon úgy mint mi és hozzon bringát meg túrabakancsot!

Északi kis körút 2013. augusztus

Beküldte: Imiii

Nagyon megérte, és felejthetetlen, nagyszerű élményeket okozott...

Erdélyi körutazás

Beküldte: GaborApa

Ha egyszer már jártál ott, bármikor elmész újra.

Spanyol körút lakóautóval

Beküldte: Kata

Spanyolország keleti part, Gibraltár, Andalúzia, Barcelona.

Hollandia, nem csak Amsterdam

Beküldte: Karollda
Gyors, de tartalmas út volt...

Miért jó sátorozni?

Miért jó sátorozni? 8 indok a sátorozás mellett.

Ha szilveszter, akkor Szicília!

Beküldte: Jamesz

Ősszel egy átdorbézolt este után.. úgy döntöttünk, hogy.. kulturáltan töltjük a szilveszter éjszakáját

Toscana

Beküldte: Nemo25

1 nappal az indulás előtt Toscana lett a befutó....

Salzburgerland

Beküldte: Nemo25
egy álomszép táj..

Görögország-Albánia-Montenegró

Beküldte: PSteve
ismét Görögországban nyaraltunk...

Nyaralás Splitben

Beküldte: PSteve
Rengeteg látnivaló van...

Olaszország Toszkana

Beküldte: GaborApa

Rövidke kis memó a Toszkánai utunkról.

Kis-Balaton, Orfű kirándulás

Beküldte: GaborApa

Messzire nem akartunk menni, így hát itthon kóricáltunk egy kicsit...

Görögország, Ελλάδα 2017

Beküldte: Nemo25
Ugye tudjátok miről beszélek?

Dél-Tirol útibeszámoló

Beküldte: Jenci2
Óriási élmény volt...

Franciaország Nizzától-Párizsig

Beküldte: Gabec

Nagyon örülök, hogy nem autópályán mentünk, mert így sokkal jobban beleláttunk az igazi Franciaországba.

Dél-Olaszország, Tropea, Camping Marina del Convento

Beküldte: mia

Egy-két furcsaságtól eltekintve elégedettek voltunk...

2017. 07-08. Görögország

Beküldte: Kudela
Nagyon régi álmom...

Peloponnészosz

Görögország Beküldte: Nemo25

"G dúrban zúgják a fákon a kabócák..."

Somogy ország

Beküldte: laci
A Kund kastély belső udvara lett alvó helyünk...

Csehország lakókocsival

Beküldte: Karollda

Célul tűztük ki Prágát, immár lakókocsival...